Jesteśmy zespołem ekspertów od zarządzania zdrowiem pracowników.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze ubezpieczeń zdrowotnych umiemy doradzić i pomóc wybrać najlepsze rozwiązanie, ściśle dopasowane do potrzeb, wielkości, charakteru działalności firmy oraz struktury wieku pracowników. Pracownicze Programy Profilaktyczne to nasza mocna strona. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Eksperci

Xenia Kruszewska

Ekspertka w dziedzinie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych.
Z wykształcenia jest lekarzem kardiologiem, absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz absolwentką studiów podyplomowych Zarządzanie i finansowanie opieki zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej. Doradzała firmom asekuracyjnym przygotowującym ubezpieczenia zdrowotne, budowała i zarządzała prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi. Jako broker, a potem multiagent przygotowywała i pośredniczyła w sprzedaży programów zdrowotnych i ubezpieczeń indywidualnych. W latach 2007-2010 współtworzyła i zarządzała działalnością VCapital – pierwszego w Polsce portalu porównującego i oferującego prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla klientów indywidualnych. Do 19 września ubiegłego roku stała na czele TU Zdrowie – pierwszego polskiego specjalistycznego towarzystwa ubezpieczeń oferującego wyłącznie prywatne ubezpieczenia zdrowotne.
Od stycznia 2019 r. pełni funkcję Dyrektora Pionu Ubezpieczeń Zdrowotnych w SALTUS Ubezpieczenia.

W wolnych chwilach prowadzi wykłady na warszawskich uczelniach z problematyki ubezpieczeń zdrowotnych, osobowych, odpowiedzialności cywilnej zawodów medycznych i systemów ochrony zdrowia.

Kontakt: zdrowie@saltus.pl

 

Małgorzata Jackiewicz

W SALTUS Ubezpieczenia pracuje od 2012 r. Z branżą ubezpieczeniowa związana od 20 lat. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.
W SALTUS Ubezpieczenia odpowiedzialna za przygotowanie i konstrukcję produktu zdrowotnego oraz strategię budowania wizerunku pracodawcy poprzez programy zdrowotne. W oparciu o sprawdzone metody i posiadane doświadczenie zajmuje się kreowaniem nowych rozwiązań w zakresie benefitów dla pracowników.

 

Magdalena Pawlukowska

Kierownik Centrum Umawiania Wizyt. Z branżą ubezpieczeń zdrowotnych jest związana od 11 lat. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, z wykształcenia doktor nauk chemicznych. W SALTUS Ubezpieczenia odpowiedzialna za bieżącą organizację i koordynowanie pracą w Centrum Umawiania Wizyt. W wolnych chwilach lubi spędzać czas aktywnie.