banner

Jesteśmy zespołem ekspertów od zarządzania zdrowiem pracowników.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze ubezpieczeń zdrowotnych umiemy doradzić i pomóc wybrać najlepsze rozwiązanie, ściśle dopasowane do potrzeb, wielkości, charakteru działalności firmy oraz struktury wieku pracowników. Pracownicze Programy Profilaktyczne to nasza mocna strona. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Eksperci

Marcin Załęski

Od lat związany z branżą medyczną. Przez 7 lat pracował w POLMED S.A., gdzie zdobył doświadczenie na każdym szczeblu zarządzania infolinią medyczną oraz w późniejszym czasie również prywatną placówką medyczną – od konsultanta po kierownika dwóch centrów medycznych na Śląsku. Był odpowiedzialny m.in. za: umawianie i koordynowanie realizacji świadczeń na infolinii, organizację usług medycznych w placówkach, zatrudnianie personelu medycznego i niemedycznego, koordynowanie pracy zespołów recepcyjnych i pielęgniarskich oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług. Z SALTUS Ubezpieczenia związany jest od stycznia 2021 r. do września 2022 r. był Managerem ds. Projektów i Rozwoju Sprzedaży odpowiedzialnym za poszerzanie dostępności usług medycznych dla ubezpieczonych. Od 1 października 2022 zarządza pionem Ubezpieczeń Zdrowotnych i Pracowniczych w SALTUS Ubezpieczenia.

Kontakt: zdrowie@saltus.pl
 

Beata Tylke

Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Zdrowotnych i Pracowniczych. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów związanych z organizacją sieci sprzedaży i tworzenia projektów ubezpieczeniowych. Współpracowała m.in. z Warta S.A., Gerling Polska Życie S.A., Pramerica Życie S.A., Lux Med sp. z o.o. i Signal Iduna TU.

 

Xenia Kruszewska

Z wykształcenia jest lekarzem kardiologiem, absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz absolwentką studiów podyplomowych Zarządzanie i finansowanie opieki zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej. Doradzała firmom asekuracyjnym przygotowującym ubezpieczenia zdrowotne, budowała i zarządzała prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi. Jako broker, a potem multiagent przygotowywała i pośredniczyła w sprzedaży programów zdrowotnych i ubezpieczeń indywidualnych. W latach 2007-2010 współtworzyła i zarządzała działalnością VCapital – pierwszego w Polsce portalu porównującego i oferującego prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla klientów indywidualnych. Wcześniej stała na czele TU Zdrowie – pierwszego polskiego specjalistycznego towarzystwa ubezpieczeń oferującego wyłącznie prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Od stycznia 2019 r. do września 2022 r. pełni funkcję Dyrektora Pionu Ubezpieczeń Zdrowotnych i Pracowniczych w SALTUS Ubezpieczenia. Obecnie jest konsultantem ubezpieczyciela.