About Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Aenean vulputate nisl arcu, non consequat risus vulputate sed. Nulla eu sapien condimentum nisi aliquet sodales non et diam. Duis blandit nunc semper rutrum congue. Phasellus sed lacus ut odio vehicula varius. Etiam iaculis feugiat tortor ac ornare.

Stay connected

Jesteśmy zespołem ekspertów od zarządzania zdrowiem pracowników.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze ubezpieczeń zdrowotnych umiemy doradzić i pomóc wybrać najlepsze rozwiązanie, ściśle dopasowane do potrzeb, wielkości, charakteru działalności firmy oraz struktury wieku pracowników. Pracownicze Programy Profilaktyczne to nasza mocna strona. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Eksperci

Xenia Kruszewska

Ekspertka w dziedzinie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych.
Z wykształcenia jest lekarzem kardiologiem, absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz absolwentką studiów podyplomowych Zarządzanie i finansowanie opieki zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej. Doradzała firmom asekuracyjnym przygotowującym ubezpieczenia zdrowotne, budowała i zarządzała prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi. Jako broker, a potem multiagent przygotowywała i pośredniczyła w sprzedaży programów zdrowotnych i ubezpieczeń indywidualnych. W latach 2007-2010 współtworzyła i zarządzała działalnością VCapital – pierwszego w Polsce portalu porównującego i oferującego prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla klientów indywidualnych. Do 19 września ubiegłego roku stała na czele TU Zdrowie – pierwszego polskiego specjalistycznego towarzystwa ubezpieczeń oferującego wyłącznie prywatne ubezpieczenia zdrowotne.
Od stycznia 2019 r. pełni funkcję Dyrektora Pionu Ubezpieczeń Zdrowotnych w SALTUS Ubezpieczenia.

W wolnych chwilach prowadzi wykłady na warszawskich uczelniach z problematyki ubezpieczeń zdrowotnych, osobowych, odpowiedzialności cywilnej zawodów medycznych i systemów ochrony zdrowia.

 

Małgorzata Jackiewicz

W SALTUS Ubezpieczenia pracuje od 2012 r. Z branżą ubezpieczeniowa związana od 20 lat. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.
W SALTUS Ubezpieczenia odpowiedzialna za przygotowanie i konstrukcję produktu zdrowotnego oraz strategię budowania wizerunku pracodawcy poprzez programy zdrowotne. W oparciu o sprawdzone metody i posiadane doświadczenie zajmuje się kreowaniem nowych rozwiązań w zakresie benefitów dla pracowników.