Jesteśmy zespołem ekspertów od zarządzania zdrowiem pracowników.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze ubezpieczeń zdrowotnych umiemy doradzić i pomóc wybrać najlepsze rozwiązanie, ściśle dopasowane do potrzeb, wielkości, charakteru działalności firmy oraz struktury wieku pracowników. Pracownicze Programy Profilaktyczne to nasza mocna strona. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Eksperci

Xenia Kruszewska

Ekspertka w dziedzinie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych.
Z wykształcenia jest lekarzem kardiologiem, absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz absolwentką studiów podyplomowych Zarządzanie i finansowanie opieki zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej. Doradzała firmom asekuracyjnym przygotowującym ubezpieczenia zdrowotne, budowała i zarządzała prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi. Jako broker, a potem multiagent przygotowywała i pośredniczyła w sprzedaży programów zdrowotnych i ubezpieczeń indywidualnych. W latach 2007-2010 współtworzyła i zarządzała działalnością VCapital – pierwszego w Polsce portalu porównującego i oferującego prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla klientów indywidualnych. Wcześniej stała na czele TU Zdrowie – pierwszego polskiego specjalistycznego towarzystwa ubezpieczeń oferującego wyłącznie prywatne ubezpieczenia zdrowotne.
Od stycznia 2019 r. pełni funkcję Dyrektora Pionu Ubezpieczeń Zdrowotnych i Pracowniczych w SALTUS Ubezpieczenia.

W wolnych chwilach prowadzi wykłady na warszawskich uczelniach z problematyki ubezpieczeń zdrowotnych, osobowych, odpowiedzialności cywilnej zawodów medycznych i systemów ochrony zdrowia.

Kontakt: zdrowie@saltus.pl

 

Beata Tylke

Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Zdrowotnych i Pracowniczych. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów związanych z organizacją sieci sprzedaży i tworzenia projektów ubezpieczeniowych. Współpracowała m.in. z Warta S.A., Gerling Polska Życie S.A., Pramerica Życie S.A., Lux Med sp. z o.o. i Signal Iduna TU.